WYKŁADANIE TOWARÓW - NIEMCY

HR International Sp. z o.o.

NIEMCY, zagranica

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: NIEMCY

Poszukujemy osób do wykładania towarów na terenie Niemiec i Austri. Poszukiwane 5osobowe ekipy z wlasnym samochodem + 1 osoba ówiąca komunikatywnie w jezyku niemieckim

Obowiązki:
- wykładanie towarów na pułki sklepowe
- pracownik będzie odpowiedzialny za sprzątanie artykułów na regałach,
- kontrolę jakości produktów oraz uzupełnianie asortymentu
- do zadań należeć będą również prace fizyczne związane między innymi z rozładunkiem dostaw,

Oferujemy:
- pracę na umowę zlecenie ok 3 miesiące
- bezpłatne zakwaterowanie
- dopłatę do przejazdów

Oczekiwania:
- mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
- dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
- własny samochód
- pracowitość i wysoka sprawność fizyczna

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.