Human Resources Poland Sp. z o.o.

Wykańczanie i kosmetyka betonu

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wielka Brytania / Anglia

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 10

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Podstawowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria

Zadania:

  • Praca na prefabrykacji
  • Betonowanie
  • Wykańczanie elementów betonowych
  • Zacieranie, kosmetyka betonu - prace ręczne oraz przy pomocy narzędzi/maszyn
  • Wypełnianie ubytków, szpachlowanie
  • Praca na terenie całej Wielkiej Brytanii

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność betonowania, zacierania oraz wykańczania betonu
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Możliwość szybkiego wyjazdu

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na warunkach brytyjskich
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • Pomoc w załatwieniu formalności (umowa podpisywana przed wyjazdem)
  • Opieka polskiego koordynatora (odbiór z lotniska, pomoc w urzędach, banku itp.)