Wyjedź jako Au pair do Islandii/Akureyri/wrzesień 2016

Prowork.PL

Islandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zamieszkaj w stolicy Islandii, pozdróżuj i ucz się języka! Wyjedź w ramach programu Au Pair.
Rodzina islandzka z 3 dzieci (dziewczynki) w wieku 5, 8 i 10 lat zatrudni Au pair do pomocy przy opiece nad dziećmi na min. 9-12 miesięcy. Opieka będzie polegała na opiece nad dziecmi po powrocie ze szkoly , przygotowywaniu posiłków, pomocy w nauce, zabawie z dziećmi . Jeżeli znasz język angielski i lubisz dzieci- zostań Au Pair w Islandii!

W ramach pobytu Au Pair w Islandii ma zapewnione:

9-12 miesięczny pobyt w rodzinie irlandzkiej i pracę przy opiece nad dziećmi
Wynagrodzenie 50 000 ISK/mies. + gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie.
Opieka biura partnerskiego w Islandii
ubezpieczenie medyczne
Po ukońćzeniu programu zagwarantowany bezpłatny powrót do Polski
Wyjazd realizowany w ramach programu wymiany kulturowej Au Pair. Prezentowane oferty nie są ofertami pracy. Warunkiem udziału w programie au pair jest złożenie kompletu wymaganych formularzy i podpisanie umowy. Chcesz poznać j. angielski i zamieszkać z rodzina w Islandii? Zostań Au Pair ! Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt w języku angielskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi!

Wymagania

wiek Au Pair Islandia 18- 29 lat
znajomość w stopniu dobrym j. angielskiego
doświadczenie w opiece nad dziećmi
gotowość do wyjazdu na 9-12 miesięcy
osoba wyjeżdżająca musi być niepaląca oraz niezamężna i bezdzietna
ważne: oferty Au Pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi.

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne