Wyjazd AU PAIR USA 2016/ nauka i praca w Ameryce

Prowork.PL

00-040 Warszawa, zagranica

Opis stanowiska pracy

Roczne wyjazdy Au Pair do USA 2016 i nauka w koledżu amerykańskim.
Kończysz studia/szkołę? Co dalej po maturze? Wyjedź na rok do Ameryki. Zostań Au Pair i ucz się angielskiego w koledżu amerykańskim. Au Pair USA z Prowork to najlepsza oferta na rynku!
Teraz w Prowork Au Pair USA roczny wyjazd z pełnym ubezpieczeniem gratis
i bezpłatnym przelotem do/z USA! Organizujemy wyjazdy edukacyjne Au Pair od 16 lat!
Program Au Pair jest oficjalnym programem wymiany kulturowej zatwierdzonym przez
departament Stanu USA realizowanym za pośrednictwem uprawnionych organizacji
amerykańskich. Firma Prowork jest autoryzowanym przedstawicielem w Polsce prowadzącym nabór do udziału w programie Au Pair USA 2016.
Program skierowany jest do młodych osób z całego świata, absolwentów szkół średnich
i studentów, którzy chcą poznać codzienne życie w Ameryce, szkolić angielski i podróżować!
Jeśli lubisz dzieci i chcesz spędzić rok w Stanach Zjednoczonych i uczyć się języka angielskiego
skontaktuj się z nami i sprawdź czy jak zostać Au Pair w USA z Prowork.
Au Pair w USA ma zagwarantowane:
√ roczny kontrakt na pracę Au Pair u rodziny amerykańskiej
√ 4 dniowe szkolenie w Nowym Jorku
√ bezpłatny przelot z Polski do/z USA
√ wiza studencka J1
√ kieszonkowe 200 USD tygodniowo czyli 10 000 USD rocznie!
√ 500 USD stypendium na kursy językowy w koledżu amerykańskim
√ rozszerzone ubezpieczenie (pełne ubezpieczenie bez żadnych dodatkowych opłat!)

Jak się zgłosić do Programu Au Pair USA i załatwić formalności
Zarejestruj się na naszej stronie lub przyślij do nas maila i sprawdź czy spełniasz wymogi udziału w programie Au Pair w Ameryce. Konsultantka Prowork oddzwoni do Ciebie odpowie na pytania o Au Pair w USA oraz prześle pakiet aplikacyjny dla uczestników programu Au Pair USA. Oferujemy indywidualny dobór rodzin z całych Stanów Zjednoczonych m.in. Nowy Jork, Chicago, Waszyngton, Boston, San Francisco, Los Angeles i wiele innych.
Pomagamy w całej procedurze rekrutacyjnej i formalnościach wizowych. Szczegółowe warunki uczestnictwa w Programie Au Pair USA znajdziecie na stronach Prowork w zakładce Au Pair USA. Prowork jest autoryzowanym przedstawicielem w Polsce organizacji amerykańskich działających zgodnie z wymogami Departamentu Stanu w USA.
Prowork Au Pair do 15 krajów na świecie! Zarejestruj się na stronie Prowork i śledź aktualności na Facebooku. Dołącz do społeczności Au Pair na świecie! Czekamy na Twoje opinie i zapytania.

Wymagania

Warunki uczestnictwa w Programie Au Pair USA:
• wiek 18- 27 lat
• komunikatywny angielski
• doświadczenie w opiece nad dziećmi (opieka w rodzinie, korepetycje, inne)
• osoba niezamężna, bezdzietna, niepaląca i niekarana
• prawo jazdy
• Wyjazdy Au Pair nie są pracą. Są to pobyty wymiany kulturowej skierowane do młodych
osób w celu podszkolenia praktycznej znajomości j. obcego

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta