Wyjazd Au pair do Hiszpanii 2017/ pracuj, zwiedzaj i ucz się języka!

Prowork.PL

Barcelona, zagranica

Opis stanowiska pracy

Au Pair Hiszpania! Opieka nad dziećmi i nauka hiszpańskiego! Jeśli chcesz zamieszkać w Hiszpanii i poznać codzienne życie w tym kraju – zostań Au Pair. Oferujemy pobyty językowe Au Pair u rodzin w Hiszpanii. W zamian za pomoc w opiece nad dziećmi –mieszkasz z rodziną hiszpańską i chodzisz na kursy językowe! Biuro Prowork od ponad 14 lat organizuje bezpieczne pobyty językowe u rodzin w Madrycie, Barcelonie, Sewilli i innych miastach w całej Hiszpanii. Jeśli planujesz swój gap year i chcesz wyjechać do Hiszpanii - zostań Au Pair! Znajomość hiszpańskiego nie jest wymagana!

Au Pair w Hiszpanii ma zagwarantowane:
√ 9 - 12 miesięczny pobyt u rodziny hiszpańskiej jako Au Pair
√ bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i wyżywienie
√ Kieszonkowe min 280 Euro/mies.
√ opieka medyczna na podstawie karty EKUZ.

Wymagania

Warunki uczestnictwa w programie Au Pair Hiszpania:
• wiek 18- 29 lat
• dobra znajomość angielskiego (preferowana) lub hiszpańskiego
• doświadczenie w opiece nad dziećmi
• zainteresowanie kulturą Hiszpanii i nauką hiszpańskiego
• osoba bezdzietna, niezamężna i niepaląca
• mile widziane osoby z doświadczeniem jako au pair w Anglii czy USA. Teraz możesz poznać Hiszpanię i nauczyć się drugiego języka!
• Program Au Pair nie jest pracą. Są to pobyty wymiany kulturowej skierowane do młodych osób w celu praktycznego podszkolenia j. obcego.

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne