Specjalista ds. Marketingu w Internecie

Grupa Medium Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:
zwiększanie ruchu na portalach poprzez:
- promowanie treści merytorycznych i sponsorowanych na portalu,
- dobór, we współpracy z redaktorem naczelnym, treści w portalu oraz do cyklicznych malingów,
- monitorowanie wskaźników efektywności portalu oraz kampanii promocyjnych i reklamowych,
- rekomendowanie i wprowadzanie zmian funkcjonalnych w portalach,
- realizacja potrzeb marketingowych dot. sprzedaży produktów,
- monitorowanie i zarządzanie social media,
- zwiększanie znajomości marek w internecie,
- zwiększanie liczby użytkowników powracających na portale.

Wymagania

• zmysł marketingowy,
• doświadczenie w prowadzeniu/promowaniu fanpage,
• swobodne poruszanie się w Google Analytics,
• zaangażowanie, kreatywność, samodzielność,
• wielozadaniowość oraz bardzo dobra organizacja pracy,
• szybkość w działaniu,
• umiejętność pracy w zespole,
• mile widziana znajomość HTML, CSS.

Oferujemy:
• dużą samodzielność,
• elastyczny czas pracy,
• stabilne warunki zatrudnienia,
• możliwość rozwoju.

Prezentacja firmy

Grupa MEDIUM powstała w 1993 roku. Dziś funkcjonujemy na różnych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Inne