Adient Poland Oddział Commercial Seating
Jesteśmy jednym z największych dostawców siedzeń samochodowych na świecie, wspierając wszystkich największych producentów w wytwarzaniu różnorodnych typów pojazdów poprzez wysoką jakość, zaawansowane technologie i doskonałe wyniki. Spółka zatrudnia 75 000 pracowników w 230 zakładach produkcyjnych i montażowych zlokalizowanych w 33 krajach. Ponadto firma Adient zajmuje dobrą pozycję na rozwijającym się rynku chińskim, gdzie uczestniczy w 17 przedsięwzięciach typu joint-venture w branży siedzeń, które posiadają 60 zakładów produkcyjnych w 32 miastach.

W związku z rozwojem zakładu Adient Foam Poland, produkującego piankę poliuretanową do siedzeń samochodowych poszukujemy:

Wydawca Magazynowy

Miejsce pracy: Żory

Opis stanowiska:

  • obsługa wózka widłowego
  • dowożenie komponentów na halę produkcyjną
  • obsługa programu magazynowego
  • rozładunek i załadunek towaru
  • obsługa dostaw i wysyłek
  • praca w systemie 3-zmianowym

Od kandydatów oczekujemy:

  • uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenia średniego o profilu technicznym lub logistycznym,
  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel),
  • dyspozycyjności,
  • komunikatywności, umiejętności pracy w zespole,

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szeroki pakiet szkoleń
  • doskonałą atmosferę pracy
Największą wartością Adient są nasi pracownicy. To oni kreują jakość, styl i wyjątkowość naszych produktów. Każdego dnia.
Dołącz do Adient.
Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać poprzez kliknięcie przycisku Aplikuj.