Wychowawcy na koloniach

Lutur

20-301 Lublin, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy wychowawców z terenu całego kraju na koloniach letnich (Polska).
Poszukujemy osób do pracy w ośrodkach w Sokolcu, Lesku, Milówce, Poroninie i Białym Dunajcu, Rzucewo, Darłowo, Małe Ciche, Murzasichle i Władysławowie.
Osoby zainteresowane proszę o przysłanie CV na adres mailowy lub kontakt telefoniczny.

Dzieci, które uczestniczą w koloniach są z terenu całej Polski w wieku 7-15 lat.

Gwarantujemy:
Wynagrodzenie, premie, zwrot kosztów podróży, noclegu + ubezpieczenie NNW.

Wymagania

Wymagania:
• Zaświadczenie o ukończeniu kursu (nie dotyczy nauczycieli)
• Zaświadczenie lekarskie (lub książeczka Sanepidu).
• Zaświadczenie o niekaralności - KRK (nie dotyczy nauczycieli)

Prezentacja firmy

Firma Lutur zajmuje się organizacją wypoczynku (kolonie, zimowisk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
10, 14 dni
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
47PLN - 57PLN / Daily (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka