Opis stanowiska pracy

Szkoła języka polskiego poszukuje wychowawców / opiekunów kolonijnych na obóz języka polskiego nad morzem.

TERMIN: 19.07 - 01.08.2015
MIEJSCE: Gdańsk - Sobieszewo, hotel Orle

SZCZEGÓŁY WYJAZDU: http://www. polonica. edu. pl/polski_oboz_jezykowy. html

WYMAGANIA:
- uprawnienia wychowawcy placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży
- znajomość przynajmniej jednego języka obcego (angielski, niemiecki, rosyjski lub francuski)
- doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą
- otwartość, kreatywność, zaangażowanie, miłe usposobienie, cierpliwość, umiejętność nawiązywania kontaktu z dziećmi i młodzieżą
- mile widziane: patent żeglarski, uprawnienia kierownika wypoczynku, ratownika wodnego, przewodnika górskiego lub inne uprawnienia instruktorsko-animatorskie

Prezentacja firmy

Polonica to szkoła języka polskiego dla obcokrajowców. Od lat ksz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka