WYCHOWAWCA / NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLNY

CENTRUM EDUKACJI ATUT

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Super Kadra wraz ze swoim partnerem, największą firmą edukacyjną w Polsce Centrum Edukacji ATUT poszukuje wychowawców i nauczycieli z kwalifikacjami do pracy w żłobku lub przedszkolu na terenie Niemiec.

Na zlecenie naszego Klienta z Niemiec poszukujemy zaangażowanych pedagogów z kwalifikacjami zawodowymi uprawniającymi do pracy jako samodzielny wychowawca dzieci w żłobku/przedszkolu, czerpiących radość z pracy z dziećmi oraz chcących zdobyć zagraniczne doświadczenie zawodowe

Opis stanowiska:
• Sprawowanie profesjonalnej opieki nad dziećmi w żłobku, w placówce opiekuńczo-przedszkolnej,
• Dbanie i pielęgnowanie dobrego kontaktu z rodzicami, aktywne wychodzenie naprzeciw ich oczekiwaniom

Oferta od niemieckiego pracodawcy:
• Miesięczne wynagrodzenie brutto od 1600 do 2100 euro, wg TVöD
• Umowa o pracę na czas nieokreślony po 6 - miesięcznym okresie próbnym
• Zwrot kosztów przejazdu na rozmowę kwalifikacyjną z pracodawcą
• Ubezpieczenia socjalne, zdrowotne i NNW
• Płatny urlop
• Mieszkanie służbowe
• Inne świadczenia przysługujące osobom zatrudnionym na terenie Niemiec
• Praca w nowoczesnych przedszkolach, żłobkach, itp., w przyjaznym zespole
• Możliwość dokształcania w ramach akademii pracodawcy
• Dodatkowe świadczenia: bezpłatny lunch

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe: mgr pedagogiki wczesnoprzedszkolnej lub przedszkolnej, mgr pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, mgr wychowania przedszkolnego, mgr pedagogiki opiekuńczej i terapeutycznej,
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie ( min. poziom B2)
• Mile widziane doświadczenie w pracy z małymi dziećmi w przedszkolu lub żłobku
• Istotne cechy kandydata: cierpliwość, opiekuńczość, odpowiedzialność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, możliwość stałego rozwoju osobistego i zawodowego.

Wszystkich zainteresowanych kandydatów, spełniających przedstawione wymagania zapraszamy do przesłania aplikacji (CV z dokładnym opisem zakresu obowiązków, list motywacyjny, zgoda na przetwarzanie danych osobowych) w języku polskim i niemieckim

Prezentacja firmy

Centrum Edukacji ATUT - szkolenia, doradztwo, edukacja

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia