Wychowawca do grupy przedszkolnej

Academy International Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Academy International Wilanów- dwujęzyczne przedszkole i żłobek zatrudni:

wychowawcę do grupy przedszkolnej na cały etat.

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia kierunkowego: edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
  • doświadczenia w pracy z małymi dziećmi
  • cierpliwości, empatii, pozytywnej energii i uśmiechu

Do głównych obowiązków należy:

  • zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa
  • opieka nad dziećmi
  • realizacja procesu dydaktyczno-wychowawczego w języku polskim
  • podawanie posiłków

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV ze zdjęciem za pomocą przycisku "APLIKUJ"

Prezentacja firmy

Academy International Wilanów Dwujęzyczne Przedszkole i Żłobek

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Inne