Opis stanowiska pracy

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy pracownikow na stanowisko:

Wulkanizator

Miejsce pracy: Norwegia – Oslo i okolice

Sezonowa wymiana oraz naprawa opon samochodow osobowych w autoryzowanych sieciach wulkanizacyjnych oraz autoryzowanych warsztatach samochodowych VW, MErcedes, BMW, Volvo, Mazda etc.

Warunki pracy:

- wynagrodzenie: 155-170 nok/godzinę brutto. Wypłata przelewana raz w tygodniu na wskazane konto.

- zatrudnienie na norweskich warunkach – praca od poniedzialku do piatku (37, 5 godziny tygodniowo – z nadgodzinami płatnymi +50% oraz +100%).

- kontrakt przerwidujemy na okres od 1,5 do 2 miesiecy

- każdy wulkanizator otrzymuje darmowo niezbędny do pracy sprzęt, strój roboczy oraz buty,

- pomagamy w organizacji zakwaterowania na czas pracy w Norwegii

Dla najlepszych pracownikow mozliwosc stalego zatrudnienia

Mile widziane: ·Zgłoszenia wulkanizatorów znajdujących się na terenie Norwegii.

Zgloszenia wukanizatorow posiadajacych wyksztalcenie badz papiery czeladnicze jako wulkanizator

Terminy rozpoczęcia pracy:

10.10.2016

17.10.2016

Osoby zainteresowane proszone sa o przeslanie CV na adres mailowy, z dopiskiem: Wulkanizator – Imie i nazwisko

CBR - Cross Border Recruitment Sp.zo.o.

ul. Mazurska 42, 70-424 Szczecin

Prosimy o zalaczenie do CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Wymagania

Wymagania:

- kilkuletnie doświadczenie w zawodzie wulkanizatora

- prawo jazdy kat. B

- znajomość języka norweskiego i/lub angielskiego

Prezentacja firmy

CBR jest częścią międzynarodowej grupy CBA Fagformidling z główną siedzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
5-7 tyg.
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
90PLN - 100PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Dostepne
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy