Wulkanizator Norwegia

CBA Recruitment

Oslo, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zadania:

Sezonowa wymiana oraz naprawa opon samochodów osobowych w autoryzowanych sieciach wulkanizacyjnych oraz autoryzowanych warsztatach samochodowych

Wymagania:

- doświadczenie w zawodzie wulkanizatora
- prawo jazdy kat. B
- znajomość języka norweskiego i/lub angielskiego

Mile widziane:

Aplikacje wulkanizatorów znajdujących się na terenie Norwegii.
Aplikacje wulkanizatorów posiadających wykształcenie, bądź papiery czeladnicze jako wulkanizator

Warunki pracy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z norweskimi standardami. Wypłata przelewana raz w tygodniu na wskazane konto.
- zatrudnienie na norweskich warunkach - praca od poniedziałku do piątku (37, 5 godziny tygodniowo - z nadgodzinami płatnymi +50% oraz +100%).
- kontrakt przewidujemy na okres od 1,5 do 2 miesięcy
- każdy wulkanizator otrzymuje darmowo niezbędny do pracy sprzęt, strój roboczy oraz buty,
- pomagamy w organizacji zakwaterowania na czas pracy w Norwegii

Dla najlepszych pracowników możliwość stałego zatrudnienia

Prezentacja firmy

CBR jest częścią międzynarodowej grupy CBA Fagformidling z główną siedzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy