Opis stanowiska pracy

Wulkanizacja - wymiana, naprawa opon samochodów osobowych, ciężarowych i maszyn rolniczych.
i/lub
Naprawa i serwisowanie samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w zakresie elektromechaniki oraz mechaniki samochodowej.
i/lub
Montaż sprzętu CB, car audio, nawigacji, montaż czujników parkowania, kamer cofania,

Wymagania

Zatrudnię 1 osobę z doświadczeniem zawodowym w przynajmniej jednej z dziedzin: elektromechanika samochodowa lub mechanika samochodowa oraz 1 osobę z doświadczeniem w pracy w zakładzie wulkanizacyjnym lub bystrą osobę do przyuczenia w zakresie wulkanizacji.
Poszukuję osób, które chcą pracować, nie mają roszczeniowego podejścia do życia i znają się na tym co robią. Potrzebuję pracowników uczciwych, potrafiących pracować samodzielnie.

Prezentacja firmy

Naszą pasją jest krótkofalarstwo, elektronika oraz zarabianie pieniędzy.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
od zaraz
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
1 750PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia od obrotu
Branża / kategoria:
Praca Inne