Współpraca jako team leader w firmie marketingowej! Od zaraz!!

ONE POINT Tomasz Maślak

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś osobą zaangażowaną, nie bojącą się wyzwań oraz potrafisz pracować w zespole, to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!!

Prężnie rozwijająca się firma marketingowa należącą do międzynarodowej korporacji, działającej od 30 lat na rynku światowego marketingu szuka młodych osób, poważnie zainteresowanych pracą oraz z możliwością podjęcia współpracy od ZARAZ!!

Szukamy 4 osób, które docelowo po odpowiednich szkoleniach będą mogły kierować własnym zespołem realizującym kampanie jednego z naszych klientów, a w późniejszym czasie nawet prowadzeniem własnego biura!

Do twoich zadań będzie należeć:
-pozyskiwanie klientów
-prowadzenie działań marketingowych
-uzupełnianie dokumentacji firmowej,
-zarządzanie zespołem
-rekrutacja i szkolenie nowych pracowników
-weryfikowanie postępów zespołu
-analiza możliwości i potencjału pracowników

Wymagania

W zamian:
- atrakcyjne wynagrodzenie w tygodniówkach bez górnej granicy,
-przejrzystą ścieżkę rozwoju i kariery zawodowej,
- bonusy,
- szkolenia produktowe i umiejętnościowe
- miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole
- wyjścia integracyjne ( chcemy, aby każdy w naszej firmie czuł się jak w domu )
- wyjazdy nie tylko w Polsce ale również za granicą.

Prezentacja firmy

One Point Tomasz Maślak

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media