Wsparcie Technika Serwisu - Janki

OTTO Work Force

Nadarzyn, mazowieckie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Nadarzyn

Obecnie dla jednego z naszych Klientów-wiodącego dostawcy profesjonalnych usług serwisowych dla wielu najlepszych na świecie marek z rynku najnowocześniejszych technologii poszukujemy Kandydatów, którzy zajmą się Wsparciem Technika Serwisu.

Wsparcie Technika Serwisu

Nr Ref. AM/WTS/05/2104/IP

Miejsce pracy: JANKI k. Warszawy

Zadania:

• Montaż i demontaż urządzeń elektronicznych

• Poszukiwanie usterek i prowadzenie drobnych napraw pod nadzorem Technika

• Testowanie sprzętu po naprawie

• Opis wykonywanych czynności

Wymagania:

• Dostępność od zaraz,

• Praktyczna wiedza w zakresie naprawy sprzętu elektronicznego i komputerowego,

• Wysoka motywacja do pracy, odpowiedzialność, punktualność

Oferujemy:

• Pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym,

• Pracę na terenie Janek,

• Atrakcyjne wynagrodzenie,

• Umowę zlecenie,

• Pracę na okres wakacyjny lub na stałe,

• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.