Wsparcie przedstawiciela handlowego firmy produkcyjnej.

Preston Prestige Group

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Praca polega na telefonicznym umawianiu spotkań oraz koordynacji pracy przedstawiciela handlowego.

Firma jest producentem ceramiki użytkowej i florystycznej. Docelowymi kontrahentami są hurtownie florystyczne, kwiaciarnie, sklepy z wyposażeniem wnętrz i kuchni, sklepy ogrodnicze.

Praca ma charakter pracy dodatkowej/dorywczej. Możliwość pracy z miejsca zamieszkania.

Preferowane są osoby z doświadczeniem w pracy na call center.

Wymagania

- dyspozycyjność
- pracowitość
- umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych
- umiejętności negocjacyjne

Prezentacja firmy

Jesteśmy grupą kapitałową, w której skład wchodzi firma finansowa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta