In Temporis Polska Sp. z o.o.

Wsparcie Produkcji

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Tychy

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 10

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Plus Kadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy firmą, którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół. Cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy Kandydatów:

WSPARCIE PRODUKCJI
Miejsce wykonania zlecenia: Tychy

Główne obowiązki:
- zdejmowanie artykułów z taśmy,
- wsparcie na linii produkcyjnej,
- prace porządkowe,

Wymagania:
- dyspozycyjność,
- zaangażowanie,
- chęci do pracy,
- zdolności manualne.

Oferujemy:
- długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
- pracę od poniedziałku do piątku + wybrane weekendy,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
- możliwość odbycia pracy w nadgodzinach,
- przyjazna atmosfera.

Proszę o wysłanie CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj lub kontakt telefoniczny 603 721 199 lub wysłanie CV na mail.

Do udziału w rekrutacji zapraszamy zarówno kobiety, jak i mężczyzn.

Plus Kadra Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 22 p. 207
40 032 Katowice

Oferta pracy tymczasowej, licencja agencji nr 1676/3.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.