wsparcie procesów rekrutacyjnych

Randstad Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w charakterze pomocy HR do jednego z naszych biur na Bielanach Wrocławskich.

Nr ref.: 40720
Praca stała
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:
  • obdzwanianie bazy kandydatów
  • umawianie spotkań rekrutacyjnych
  • rozkładanie dokumentów
  • udział w działaniach rekrutacyjnych w terenie
  • zamieszczanie ogłoszeń
  • inne prace w obszarze HR

Oczekiwania:
  • zainteresowanie branżą HR
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność
  • skrupulatność
  • mile widziane czynne prawo jazdy kat. B

Oferta:
  • umowę zlecenie do końca roku (z możliwością przedłużenia współpracy)
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w jednej z największych firm rekrutacyjnych
  • pracę w przyjaznej atmosferze