Wsparcie działu finansowego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Numer ref. WDF/014/KGŁ

Zadania:

  • Wsparcie w bieżącej obsłudze finansowej wspieranych działów
  • Przydzielanie budżetów w systemach
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów
  • Tłumaczenie odchyleń
  • Pomoc w przygotowaniu modelu w Excelu/ Accessie wspierającego proces budżetowy
  • Pomoc w weryfikacji danych
  • Inne prace analityczne (głównie praca na Excelu)

Oferta:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie farmaceutycznej
  • Praca dla rozpoznawalnej firmy
  • Atrakcyjna lokalizacja firmy - nieopodal Dworca Gdańskiego
  • Umowa zlecenie
  • Dostęp do dodatkowych benefitów tj. prywatna opieka medyczna, Multisport oraz Manpower Premium

Wymagania:

  • Znajomość Excela - zaawansowana (tabele przestawne, obsługa baz danych, nie koniecznie VBA)
  • Znajomość Access - średnio zaawansowana (tworzenie tabel danych ze źródeł zewnętrznych, tworzenie kwerend, administracja danymi)
  • Wykształcenie - Finanse/ Ekonomia
  • Doświadczenie - min. 1 rok na stanowisku analityka (włączając staże)
  • Znajomość SAP, TM1, Cognos, PowerPivot - mile widziane

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials