Dla naszego Klienta, poszukujemy pracownika do:

Wsparcia biurowego

Wsparcie biurowe

Nr ref.: 39550
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • codzienne administracyjno-biurowe wsparcie działu
  • zarządzanie korespodnecją przychodzącą i wychodzącą
  • generowanie oraz porzadkowanie dokumentacji
  • praca w systemie Microsoft Office

Oczekiwania:
  • min. komunikatywna znajmość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej
  • motywacja do zdobycia doświadczenia

Oferta:
  • umowę o pracę tymczasową
  • elastyczny grafik
  • możliwości rozwoju
  • pracę w międzynarodowym środowisku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)