Wsparcie administracyjne oddziału (bez doświadczenia)

Verita HR Polska Sp. z o.o.

02-670 Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: 02-670 Warszawa

Verita HR Polska Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 5694). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru  zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na  wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów
Numer referencyjny: OWW/2017

Zakres obowiązków:
• nadzór nad dokumentacją dotyczącą reklamacji, procesu sprzedaży i serwisu (rejestracja umów w systemie, aktualizacja umów serwisowych oraz przedłużanie umów terminowych);
• przygotowywanie dokumentów dotyczących zmian warunków współpracy z klientem;
• bieżąca obsługa biura (korespondencja firmowa, obsługa centrali telefonicznej) oraz dbałość o efektywny kontakt z klientami;
• dbanie o prawidłowy przepływ informacji oraz nadzór nad obiegiem dokumentów w oddziale;
• raportowanie statystyk związanych z działalnością oddziału.

Wymagania:
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym Excel);
• bardzo dobra organizacja pracy własnej;
• duża samodzielność w pracy oraz postawa proaktywna;
• zaangażowanie i dokładność;
• mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie;
• stawkę godzinową: 16zł/h brutto;
• miłą atmosferę pracy;
• możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji.

Prosimy o umieszczenie w temacie wiadomości numeru referencyjnego oferty: OWW/2017.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Verita HR Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".