Wprowadzanie danych, Katowice

OTTO Work Force

Katowice, śląskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Katowice

Dla naszego Klienta, wiodącego na rynku producenta wyrobów alkoholowych,
pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Wprowadzanie danych
Rejon: Katowice, woj. śląskie
Nr ref. HF/WD/08/2014/IP

Oferta:

- atrakcyjne wynagrodzenie,
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
- interesująca praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie,
- doświadczenie w pracy przy obsłudze Klienta,
- biegła obsługa komputera,
- zdolności analityczne,
- umiejętność pracy w zespole,
- komunikatywność,
- dokładność i systematyczność,
- odpowiedzialność.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

Zakres obowiązków:

- zakładanie kartotek nowych Klientów i wprowadzanie do systemu komputerowego danych identyfikacyjnych, praca w systemie SAP,
- modyfikacja danych w systemie, zgodnie z otrzymanymi dyspozycjami,
- telefoniczna obsługa Klienta,
- wyjaśnienie ewentualnych nieścisłości w zgłoszeniach,
- weryfikacja poprawności i kompletności zgłoszeń,
- praca w "open space"

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.