Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/2478

Obowiązki:

1)Współpraca z nauczycielami w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa dzieci,
2)Utrzymywanie w czystości sal należących do grupy:
a.codzienne odkurzanie lub mycie podłogi;
b.sprzątanie po zajęciach;
c.mycie drzwi i ścian w miarę potrzeb;
d.wynoszenie śmieci;
e.podlewanie kwiatów w salach grupy;
f.pranie firanek, zabawek pluszowych, mycie zabawek plastikowych w miarę potrzeb,
3)Utrzymywanie w czystości łazienki i zmywalni:
a.wycieranie podłogi w ciągu dnia;
b.codzienne mycie i dezynfekowanie podłogi;
c.codzienne dezynfekowanie pomieszczeń sanitarnych;
d.dbanie o czystość ręczników dzieci, pranie ich co najmniej raz na tydzień,
4)Obsługa posiłków:
a.zgłaszanie w kuchni ilości obecnych dzieci (po śniadaniu);
b.nakrywanie do stołu;
c.sprzątanie po posiłkach ze stołów;
d.zmywanie naczyń należących do grupy;
e.zmywanie półmisków po śniadaniu i podwieczorku,
5)Udzielanie dzieciom pomocy w czynnościach samoobsługowych, takich jak ubieranie i rozbieranie
oraz mycie i toaleta,
6)Udzielanie pomocy nauczycielowi, szczególnie w czynnościach organizacyjnych (np. podczas spaceru) oraz porządkowych, np. przy sprzątaniu zabawek z dziećmi

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy: Kluka Jana 11A, 15-197 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny należy składać w Szkole Podstawowej Nr 51 im. Ludwika Zamenhofa w Białymstoku w sekretariacie szkoły (parter) lub przesyłać na adres placówki: Szkoła Podstawowa Nr 51 im. Ludwika Zamenhofa w Białymstoku, ul. J. K. Kluka 11A, 15-197 Białystok w terminie do dnia 31.07.2019r.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Administracja Publiczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy