wózki boczne, wózki czołowe z j. angielskim

Axell Holandia Sp. z o.o

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Axell [nr certyfikatu 4106 - w zakresie pośrednictwa za granicę] poszukuje do pracy w Deurne doświadczonych operatorów wózków widłowych bocznych oraz operatorów wózków czołowych do pracy w dużym magazynie logistycznym.

wózek boczny - wysokość składu: do 10 metrów

START PRACY: 28.07.2014

Wymagania:

* conajmniej roczne doświadczenie w pracy na wózkach widłowych bocznych, lub czołowych

* uprawnienia na wózki widłowe

* komunikatywna znajomośc języka angielskiego - weryfikowana podczas rozmowy kwalifikacyjnej

* prawo jazdy kat. B - mile widziane

* dyspozycjność i chęć do podjęcia pracy z dnia na dzień

* PRACA NA DŁUŻSZY OKRES CZASU!

Zapewniamy dobre warunki mieszkaniowe, transport na miejscu i opiekę polskich koordynatorów.

Wymagania

- komunikatywna znajomość j.angielskiego (sprawdzana podczas procesu rekrutacji pisemnie i ustnie)
- doświadczenie na stanowisku wózkowy boczny
- mile widziane prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka