Workshop technician - w salonie Ferrari

Maranello Motors Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Maranello Motors Sp. z o.o. jest spółką należącą do Grupy Pietrzak, prężnie rozwijającego się dealera samochodowego na Śląsku takich marek jak Peugeot, Renault oraz Dacia. Prowadzimy działalność w obszarze sprzedaży samochodów nowych i używanych, serwisu mechanicznego i serwisu blacharsko lakierniczego w kilku salonach samochodowych na terenie miast Śląska (Katowice, Jaworzno, Świętochłowice, Rybnik). Największą wartością naszej firmy są nasi pracownicy, którzy od wielu lat są z nami i pozwalają nam na dynamiczny rozwój, jednocześnie stale poszukujemy profesjonalistów z którymi możemy współpracować i realizować wspólne cele.

Praca w firmie dynamicznie rozwijającej się (5 salonów różnych marek) – na stanowisku:
Mechanik samochodowy - Marka Ferrari

Wymagania

• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym wraz ze znajomością specjalistycznego słownictwa technicznego - motoryzacyjnego (rozmowa kwalifikacyjna prowadzona w języku angielskim)

• kilkuletnie doświadczenie w naprawie samochodów,

• dyspozycyjność

• znajomość zagadnień diagnostyki pojazdowej,

• mile widziane doświadczenie w naprawie samochodów luksusowych

• umiejętność pracy w zespole,

• samodzielność, dokładność i punktualność,

• sprawne zarządzanie czasem.

• prawo jazdy kat B.

Prezentacja firmy

Maranello Motors Sp. z o.o. jest spółką należącą do Grupy Pietrzak, pręż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne