WordPress Support Developer

Indeon Sp. z o.o.

44-190 Knurów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Stanowisko: WordPress Support Developer

WP Served to software house skupiony na realizacji zaawansowanych projektów IT wykorzystujących platformę WordPress. Dla klientów z całego świata tworzymy portale, aplikacje internetowe, a także różnego rodzaju serwisy www. Do naszego zespołu developerskiego poszukujemy osoby, która będzie szybko i dokładnie rozwiązywać problemy techniczne stron naszych klientów. W zakres obowiązków będzie wchodzić aktualizowanie WordPressa i wtyczek do najnowszej wersji, dbanie o bezpieczeństwo stron naszych klientów, a także wdrażanie prostych stron i landing page’y.

Co oferujemy:

- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
- Pracę przy ciekawych projektach realizowanych dla klientów z całego świata
- Możliwość pracy w naszym biurze w Knurowie, lub pracę zdalną
- Zdobycie doświadczenia w pracy z najnowszymi technologiami internetowymi
- Pracę w doświadczonym i zgranym zespole
- Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji
- Możliwość udziału w szkoleniach i konferencjach

Jeżeli jesteś studentem, przewidujemy możliwość elastycznego dostosowania godzin pracy.

Wymagania

Wymagania:

- Dobra znajomość języka angielskiego
- Dobra znajomość systemu WordPress
- Znajomość HTML, CSS, JavaScript oraz biblioteki jQuery
- Znajomość w stopniu podstawowym PHP
- Komunikatywność na wysokim poziomie
- Zaangażowanie w wykonywane zadania i własna inicjatywa w rozwiązywaniu problemów

Mile widziane:

- Umiejętność programowania w PHP
- Umiejętność korzystania z GITa
- Znajomość preprocesora Sass (SCSS)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Indeon sp. z o.o. z siedzibą w Knurowie na potrzeby prowadzenia aktualnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (w tym również na inne stanowiska).
Zostałam/em poinformowana/y, przez Administratora Danych Osobowych tj. Indeon sp. z o.o. z siedzibą w Knurowie (kontakt: ul. Dworcowa 10a/214, 44-190 Knurów) o tym, że:
1. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 pkt a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
2. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu realizacji wymienionych praw należy przesłać e-mail z wybranym żądaniem na adres: mailowy.
3. Mam prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uznam, iż przetwarzanie danych osobowych mnie dotyczących narusza przepisy ustawy o ochronie danych osobowych lub Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
4. Poprzez przesłanie mojego CV na adres mailowy moje dane osobowe zostaną powierzone do przetwarzania grupie Google (Google LLC, Google Ireland Limited, Google Commerce Limited, Google Asia Pacific Pte. Ltd, Google Australia Pty Ltd).
5. Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia postępowań rekrutacyjnych, nie dłużej jednak niż przez 10 lat od dnia przesłania CV.
6. Moje dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu."

Prezentacja firmy

Kreujemy marki i produkty w świecie online. Tworzymy zaawansowane... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy