Wordpress Software Developer / PHP Developer

Inspire Labs Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

- tworzenie i rozwój wtyczek do WordPressa
- wdrażanie stron internetowych opartych o CMS Wordpress
- tworzenie sklepów opartych o CMS WordPressie wraz z dodatkiem WooCommerce.

Oferujemy:

- warunki finansowe uzależnione od doświadczenia, umiejętności i wybranej formy rozliczeń,
- stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającym się Software House,
- przyjazną i nieformalną atmosferę pracy.

Praca w biurze w Warszawie (blisko centrum).

Wymagania

- znajomość środowiska WordPress (wtyczki, szablony, API) – wymóg konieczny,
- doświadczenie w tworzeniu wtyczek do WordPressa – wymóg konieczny,
- bardzo dobra znajomość PHP,
- umiejętność pracy z GIT,
- umiejętność działania zgodnie z wyznaczonym procesem i określonymi standardami,
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji ze zrozumieniem.

Prezentacja firmy

Inspire Labs to marketingowy software house <br/> <br/>Nasz zespół tworz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce