Wolontariusz/ka lub Praktykant/tka - Radom

Fundacja Fundusz Inicjatyw

Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Fundacja „Fundusz Inicjatyw” to niezależna, apolityczna organizacja non for profit działająca w obszarze edukacji, badań i rynku pracy. Nasze działania skupiają się również na rozwoju społeczeństwa obywatelskiego i zasad demokratycznego państwa prawa.
Fundacja „Fundusz Inicjatyw” deklaruje chęć przyjęcia na praktyki studenckie lub nawiąże współpracę w ramach wolontariatu.

Zakres obowiązków:
• pomoc przy realizacji innowacyjnego projektu PO KL,
• współpraca w zakresie promocji i upowszechniania projektu,
• pomoc w obsłudze strony internetowej projektu,
• obsługa biura projektu w Radomiu.

Zapewniamy:
• zdobycie doświadczenia zawodowego potwierdzone odpowiednim zaświadczenie i/lub referencjami;
• poznanie specyfiki organizacji pozarządowej;
• udział w realizacji projektów, w szczególności projektów innowacyjnych;
• poznanie specyfiki promocji projektów PO KL;
• pracę w przyjaznej atmosferze, w dynamicznym zespole.

Miejsce odbywania praktyki: Biuro Fundacji „Fundusz Inicjatyw” ul. Żeromskiego 94/115 w Radomiu.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji prowadzonym przez Fundację „Fundusz Inicjatyw”, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883).
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Otrzymanych dokumentów nie zwracamy.

Wymagania

Oczekiwania w stosunku do kandydatów/ek:
• studia/lub w trakcie studiów z zakresu socjologia, HR, Public Relations, przygotowywania i zarządzania projektami lub pokrewne,
• mile widziane doświadczenie w realizacji projektów współfinansowanych ze środków EFS lub innych usług projektowych (szkoleń/doradztwa/warsztatów),
• umiejętność pracy w zespole,
• sprawna obsługa pakietu MS Office i internetu
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność,
• odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań.

Prezentacja firmy

„Fundusz Inicjatyw” jako organizacja pozarządowa o charakterze no... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa