Włoska rodzina zaprosi Au pair dla 2 dzieci/ Asti/ październik 2016

Prowork.PL

Włochy/ Asti, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Wyjedź do pięknych Włoch jako Au Pair ! Ucz się języka i podróżuj!
Rodzina włoska z 2 dzieci w wieku 5 i 9 lat zaprosi Au Pair na okres 9-12 miesięcy. Obowiązki Au Pair to samodzielna opieka nad dziećmi 35 godzin tyg. Au Pair będzie musiała wychodzić z dzieckiem na spacery, bawić się i przygotowywać posiłki. Możliwa również pomoc w niewielkich obowiązkach domowych.

Oferowane warunki:

• 9-12 miesięczny kontrakt (do ustalenia) i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i możliwość nauki języka .
• Kieszonkowe dla au pair we Włoszech 280 euro/ mies + bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie.
• opieka partnerskiego biura Au Pair we Włoszech

Wyjazd do rodziny we Włoszech realizowany za pośrednictwem firmy Prowork. Chcesz poznać Włochy ? Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki języka za granicą

Wymagania

• Dobra znajomość j.angielskiego lub j.włoskiego
• wiek Au pair Włochy 20-29 lat
• doświadczenie w opiece nad dziećmi
• chęć do nauki i doskonalenia j. włoskiego
• Gotowość do do wyjazdu na okres min. 9-12 mies.
• ważne: oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi.
• kandydatka na Au Pair musi być osoba niezamężną, niepalącą i bezdzietną
• Mile widziane osoby z doświadczeniem jako Au Pair w Anglii czy innych krajach.

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne