Opis stanowiska pracy

GOODENERGY  to nowo powstała marka  z Wielkopolski.
W związku z rozwojem sieci sprzedaży produktów energii odnawialnej  poszukujemy obecnie osoby ambitnej i nastawionej na sukces do pracy na stanowisku:

 Właściciel Placówki Franczyzowej

Miejsce pracy: WIELKOPOLSKIE, LUBUSKIE, DOLNOŚLĄSKIE

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie funkcjonowaniem placówki;
  • Pozyskiwanie klientów zainteresowanych zakupem produktów;
  • Odpowiedzialność za realizację planów i wzrost sprzedaży w regionie;
  • Aktywna sprzedaż oraz zawieranie umów;
  • Kontakt bezpośredni  z klientami oraz dbanie o wysokie standardy obsługi klientów.

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system prowizyjny oferujący nieograniczone możliwości dochodowe;
  • Wyselekcjonowaną ofertę produktów wiodących firm z branży
  • Bogaty pakiet szkoleń prowadzonych przez specjalistów (w tym m.in.: techniki sprzedaży danych produktów, metody pozyskiwania klientów, planowanie i realizacja celów itp.);
  • Fachowe doradztwo w organizacji i uruchomieniu placówki (biznes plan, lokalizacja, wykończenie i urządzenie biura, itp.);
  • Wsparcie produktowe, biznesowe i marketingowe po uruchomieniu placówki oraz przez cały okres współpracy;
  • Możliwość intensywnego rozwoju zawodowego w ramach własnej działalności;
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz wsparcie techniczne i merytoryczne;
  • Bezpośredni kontakt i opiekę koordynatora regionu;
  • Możliwość zwiększenia liczby prowadzonych placówek w oparciu o dotychczasowe wyniki.

DODATKOWO:

  1. Otrzymujesz szerokie wsparcie wdrożeniowe w zakresie m.in. harmonogramu działań, wyboru lokalu, rekrutacji pracowników, reklamy i promocji oraz pozyskiwania klientów;
  2. Nie musisz szukać nowych rozwiązań, gdyż systematycznie rozbudowujemy portfel oferowanych produktów;
  3. Możesz skorzystać z dofinansowania, gdyż pomagamy w uzyskaniu pomocy de minimis dzięki projektowi  "Wsparcie w starcie"

Wymagania

  • Gotowość do założenia własnej działalności;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Wysokie umiejętności organizowania czasu pracy;
  • Dyspozycyjność i determinacja w dążeniu do celu;
  • Dobra znajomość obsługi Pakietu MS Office;

W tytule maila prosimy wpisać : Właściciel placówki- (w tym miejscu proszę wpisać woj.)

Wszelkie informacje pod nr Tel 570 000 111
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Prosimy o dodanie następującej klauzuli do aplikacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Prezentacja firmy

Powstanie Spółki Goodenergy Sp.z o.o. to wynik głębokich przemyśl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/01/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Franczyza / Własny biznes, Praca Kadra zarządzająca, Praca Top management, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie