Wizytator Strefowy ( dla studenta )

Trenkwalder

Łódź, łódzkie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:
- wizytowanie wybranego oddziału firmy,
- sprawdzenie standardu (ocena stroju pracowników, stanowisk pracy, inwentaryzacja),
- wypełnienie raportu z przeprowadzonej wizytacji.

Wymagania:
- aktualna legitymacja studencka/szkolna - warunek konieczny,
- dyspozycyjność 1 dzień w miesiącu,
- uczciwość, zaangażowanie i chęć do pracy.

Oferujemy:
- pracę na umowę-zlecenie,
- wynagrodzenie: 50 zł netto za przeprowadzenie jednej wizytacji,
- możliwość dłuższej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej jest ważna do 30.06.2015 r.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.
Agencja Pracy Tymczasowej (nr cert. 136)
ul. Podgórska 36
31-536 Kraków

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.