Grafton Recruitment  Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Wintel Engineer

Miejsce pracy: Poznań

Dla naszego Klienta- amerykańskiego koncernu produkcyjnego, poszukujemy kandydatów do nowo tworzonego centrum usług wspólnych w Poznaniu, na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wsparcie techniczne dla platform serwerowych Wintel
  • utrzymanie i zarządzanie serwerami wewnętrznych  systemów operacyjnych
  • monitoring wydajności systemów
  • identyfikowanie i analiza incydentów i nieoczekiwanych wydarzeń
  • zapewnienie komunikacji w codziennej obsłudze zleceń

Oferujemy:

  • unikalna możliwość budowania nowego zespołu na terenie Poznania,
  • stabilne zatrudnienie w organizacji o solidnej pozycji na rynku światowym,
  • pakiet szkoleń wstępnych i możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego,
  • możliwość rozwoju kompetencji w międzynarodowym środowisku,
  • udział w ciekawych projektach
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • min. dwuletnie doświadczenie w obszarze wsparcia aplikacji i zarządzania serwerami samodzielność w działaniu
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • zaangażowanie i entuzjazm
  • znajomość pakietu Office
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.