Opis stanowiska pracy

MG Finance Sp. z o.o.
Daily Credit to niezależna od banku instytucja finansowa prowadząca działalność w zakresie udzielania pożyczek przeznaczonych dla klientów indywidualnych.

Windykator Terenowy
Region: Włocławek i okolice

Opis stanowiska:
• terenowa windykacja należności
• monitorowanie nieterminowych płatności
• negocjacje warunków spłaty zadłużenia
• budowanie oraz utrzymywanie relacji z Klientami
• pozyskiwanie informacji o dłużnikach
• wyjaśnianie oraz analizowanie przyczyn opóźnień w zakresie płatności

Wymagania:
• doświadczenie w pracy związanej z windykacją terenową
• uczciwość i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
• zorientowanie na wynik oraz realizację wyznaczonych celów
• zdolności negocjacyjne
• elastyczność oraz opanowanie w relacjach z trudnymi klientami
• dyspozycyjność
• bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy
• możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez MG Finance Sp. z o.o. z siedzibą w Suwałkach."

Prezentacja firmy

Daily Credit to niezależna od banku instytucja finansowa prowadzą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne