Windykator / Partner

SAFRAMUS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Oferta dla osoby która posiada co najmniej 10 letnie doświadczenie na rynku windykacji zdobyte w renomowanych firmach. Partner powinien posiadać cechy i umiejętności do stworzenia nowej firmy windykacyjnej na wysokim poziomie, o najwyższym standardzie świadczonych usług dla Klienta. Warunki kapitałowe i związane ze współpracą do ustalenia. Planowana działalność biura w Warszawie.

Wymagania

- doświadczenie na rynku windykacji co najmniej 10 lat

- wysoka wiedza w zakresie finansów oraz procedur monitorowania i windykacji płatności

- znajomość oprogramowania komputerowego wspierającego windykację

- znajomość skutecznych sposobów pozyskiwania Klientów

- duża liczba kontaktów w branży

- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

- systematyczność oraz dobra organizacja pracy własnej

- umiejętność zarządzania zespołem

- nastawienie na realizację założonych celów

- umiejętność stworzenia realnego biznesplanu

Prezentacja firmy

SAFRAMUS - Profesjonalna firma monitorowania płatności i windykac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Ponad 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Bankowość, Praca Administracja biurowa, Praca Inne