Windows Phone Developer

Naviexpert Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

[WROCŁAW] Windows Phone Developer

Obowiązki:
Rozwój aplikacji Naviexpert oraz Rysiek na platformie Windows Phone 8+, w oparciu o zdefiniowane wymagania. Praca w metodyce SCRUM.

Kompetencje:
Kandydat powinien posiadać większość z wymienionych poniżej cech:

Doświadczenie w pracy na stanowisku deweloperskim
Biegła znajomość C# i XAML
Znajomość MVVM
Znajomość popularnych wzorców projektowych
Umiejętność pisania kodu w oparciu o zestaw paradygmatów SOLID
Umiejętność pracy w TDD
Umiejętność refaktoryzacji
Umiejętność radzenia sobie z problemami występującymi w przetwarzaniu wielowątkowym
Znajomość GIT lub SVN
Znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodne czytanie materiałów technicznych
Doświadczenie w pracy w metodyce SCRUM mile widziane

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem socjalnym
Ciekawą pracę w dobrej atmosferze

Prezentacja firmy

NaviExpert to dostawca pierwszej w Polsce mobilnej nawigacji dzia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy