Windows Administrator

Hays Poland

Wrocław, dolnośląskie

Hays Poland

Wrocław
Wrocław
NR REF.: 1123228

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Wrocław
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: 6 miesięcy+
Stawka: 60-80 zł / h netto

Zadania:
  • Administracja serwerami Windows
  • Administracja pocztą MS Exchange
  • Administracja Active Directory
  • Administracja SCCM
  • Możliwość uczestnictwa w bardzo ciekawym projekcie konsolidacji banków

Wymagania:
  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w administrowaniu systemem Microsoft Active Directory
  • Doświadczenie w administrowaniu systemami Microsoft Exchange
  • Doświadczenie w administrowaniu systemami Windows Server 2008+
  • Doświadczenie w zakresie GPO
  • Znajomość Powershell
  • Znajomość SCCM/SCOM

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland