Wicedyrektora Szkoły Podstawowej

Casa dei Bambini

05-230 Kobyłka, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Integracyjna Szkoła Podstawowa "Słoneczna Polana" szuka odważnego wizjonera z pasją tworzenia Przyjaznej Edukacji. W roku 2018/19 otwieramy klasę IV – być może to właśnie ty będziesz budować z nami ten etap edukacyjny?

Główne obowiązki naszego wicedyrektora to:
Uruchomienie klasy IV Szkoły Podstawowej we wrześniu 2018.
Zapewnienie najwyższych standardów edukacji, zgodnie z misją Szkoły.
Bieżący nadzór oraz zarządzanie Szkołą gwarantujące wysoki poziom edukacji.
Proaktywna realizacja dalszego rozwoju szkoły zarówno w kwestiach edukacyjno-wychowawczych, jak i organizacyjnych.
Nieustanne podnoszenie kompetencji nauczycieli oraz własnych.
Zapewnienie realizacji wytycznych urzędowych, w tym MEN.
Kierowanie szkołą i reprezentowanie jej na zewnątrz.
Współpraca z rodzicami uczniów.
Współpraca z Dyrektorem Przedszkola „Słoneczna Polana” oraz z Organem Prowadzącym placówki „Słoneczna Polana”.
Dobór najlepszej kadry pedagogicznej, budowanie pozytywnych relacji z nauczycielami, wspieranie ich w pracy, motywowanie.
Sprawowanie nadzoru pedagogicznego nad działalnością dydaktyczno-wychowawczą szkoły.

Uwaga! Od stycznia/lutego do czerwca praca wychowawcza w klasie III w ramach zapoznania się z funkcjonowaniem szkoły, od lipca samodzielna praca dyrektora.

Co my możemy dla Ciebie zrobić ?
Umowa o pracę na pełny etat.
Awans zawodowy zgodnie z KN.
Elastyczne godziny pracy.
Możliwość pracy zdalnej.
Dodatki motywacyjne.
Kameralna i przyjazna atmosfera.
Wsparcie zespołowe Twojej codziennej pracy.
Zaplecze dostosowane do Twoich potrzeb i pomysłów.
Mądre i rozwijające szkolenia.
Osobiste legitymacje służbowe.
Eventy integrujące zespół szkolny.
Estetyczne i radosne miejsce pracy.
Szacunek i zaufanie.
Wymagania:
Wykształcenie wyższe magisterskie + kurs zarządzania oświatą.
Znajomość nowoczesnych metod edukacji.
Posiadanie własnej wizji edukacji młodzieży.
Drive, moc sprawcza i energia.
Znajomość prawa oświatowego.

Słoneczna Polana to kameralna szkoła niepubliczna w Kobyłce k/Warszawy, działająca od IX 2015 roku. Profil Szkoły to podejście holistyczne do rozwoju dziecka: poznawczego, fizycznego i społecznego. Jesteśmy szkołą metod aktywnych, bazujemy na neurodydaktyce, troszczymy się o wartości takie jak empatia, koleżeńskość, szacunek; podążamy za potrzebami dziecka. Jesteśmy szkołą integracyjną.

Lokalizacja: Kobyłka, 20 km od centrum Warszawy, w pobliżu Węzła Kobyłka Trasy S8 (bardzo dobry dojazd od stycznia 2018 r. !), 20 minut piechotą od stacji PKP Kobyłka, w pobliżu przystanków linii L27.

Wymagania

Doświadczenie na stanowisku dyrektora lub zastępcy dyrektora szkoły podstawowej (II etap), pedagoga szkolnego/psychologa/nauczyciela będzie mile widziane.

Komunikatywność, wysokie umiejętności pedagogiczne i menadżerskie.

Szukamy osoby energicznej i pogodnej, z pozytywnym nastawieniem do uczniów, rodziców i kadry, mającej łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych.

Jeżeli zarządzenie oświatą jest Twoją pasją, jeśli chcesz mieć w pracy przestrzeń, elastyczność i swobodę – zapraszamy Cię do naszego zespołu! Czekamy na Twoje CV.

Prezentacja firmy

NASZA HISTORIA<br/><br/>We wrześniu 2012 r. rozpoczęło swoją dzia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
33 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 690PLN - 5 535PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia zdrowotna
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia