Weryfikator natężenia ruchu - praca dodatkowa na 24.03

TIME WORK Sp. z o.o. Sp. k.

Wąbrzeźno, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:
- badanie natężenia ruchu w wyznaczonej lokalizacji poprzez zliczanie ilości przejeżdżających aut
- zapisywanie wyników pomiaru na przeznaczonych do tego formularzach

Oferujemy:
- atrakcyjną stawkę godzinową i szybki termin przelania wynagrodzenia
- możliwość nawiązania stałej współpracy przy dodatkowych zleceniach
- zwrot kosztów paliwa
- szybki termin wynagrodzenia

Wymagania

Wymagamy:
- chęci do pracy
- dyspozycyjności 24.03.2015 w godzinach 8.00-16.00, 6.00- 14.00, 14.00-22.00 bądź przez cały dzień w godzinach 6.00-22.00
- dokładności, sumienności
- mile widziane prawo jazdy kat. B i własne auto

Prezentacja firmy

TIME WORK zapewnia płynność w zatrudnieniu i profesjonalną obsług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat - noc
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta