Weryfikator ankiet /Mystery Shopping

DEKRA Certification Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

DEKRA Certification w Polsce, z centralą we Wrocławiu, oddziałami w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Toruniu i Szczecinie tworzy zespół 250 specjalistów. Obecna na rynku od 2001 roku jest bezstronną i niezależną w decyzjach jednostką certyfikacyjną zajmującą czołową pozycję na polskim rynku certyfikacji.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby na stanowisko :

Miejsce pracy: praca zdalna

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za jakościową weryfikację i korektę ankiet wypełnianych przez Tajemniczych Klientów w ramach projektów Mystery Shopping. Praca wykonywana zdalnie (on-line) poprzez moduł w systemie SmartCheck .

Wymagania

• Wykształcenie min. średnie
• Umiejętność swobodnego i poprawnego posługiwania się językiem polskim
• Umiejętność logicznego myślenia, dokładność, sumienność, terminowość, dobra orga-nizacja pracy, dyspozycyjność na poziomie kilkunastu godzin w tygodniu
• Mile widziany język angielski na poziomie B2

Oferujemy:

• Umowa zlecenie
• Elastyczny czas pracy

Osoby zainteresowane spełniające wymienione kryteria, prosimy o przesłanie CV, na które aplikuje.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez DEKRA Certification Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i podobnymi, organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy DEKRA do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji”

Administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest DEKRA Certification Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, Pl. Solny 20, 50-063 Wrocław. Informujemy, że kandydatowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania lub usunięcia.

Prezentacja firmy

DEKRA Certification jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE z si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta