WebSphere Administrator

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1131567

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Administrator Serwerów Aplikacyjnych

Zadania:
  • Administrowanie serwerami aplikacyjnymi WebLogic, JBoss, Websphere
  • Wprowadzenie standardów konfiguracyjnych serwerów aplikacyjnych oraz mechanizmów nadzoru nad właściwą ich implementacją
  • Analiza danych wydajnościowych, poprawa wydajności, zmiany konfiguracyjne
  • Śledzenie trendów technologicznych i weryfikacja możliwości ich zastosowania w organizacji

Wymagania:
  • Doświadczenie przy wdrażaniu aplikacji webowych działających na serwerach JEE np.: Tomcat, JBoss, WebSphere, WebLogic
  • Mile widziana znajomość języków programowania Java lub Perl lub Python lub JavaScript
  • Znajomość systemów Linux (CentOS, RHEL, Debian)
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland