Opis stanowiska pracy

Nowoczesna firma z zagranicznym kapitałem, dająca duże możliwości rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji oraz zarobków, oferuje pracę w charakterze websidepartnera.

Zakres obowiązków:

  • stały kontakt z klientem
  • stałe monitorowanie stron internetowych naszych partnerów
  • obsługa baz danych klientów i stron internetowych
  • dbanie o dobry wizerunek firmy
  • realizowanie wyznaczonych planów.

Oczekujemy:

  • poprawnej wymowy, elokwencji
  • zaangażowania i i kreatywności,
  • komunikatywności
  • wysokiej kultury osobistej,
  • dobrej organizacji pracy, odpowiedzialności
  • sprawnej obsługi komputera.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie: podstawa + premia,
  • miłą atmosferę,
  • stacjonarne miejsce pracy w biurze usytuowane w samym centrum miasta,
  • merytoryczne przygotowanie do pracy oraz szkolenie wewnętrzne.

Studenci mile widziani

CV prosimy przesyłać za pomoca opcji "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Portal bezpośrednich ogłoszeń nieruchomości

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Internet / e-commerce, Praca Praca dla studenta, Praca Reklama / Komunikacja