Webmastera / Font End Developer

Link Me Up

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy osoby na stanowisko webmastera do agencji interaktywnej Link me up, która realizuje strony internetowe, sklepy internetowe, aplikacje social media, newslettery, landingpage itd. oraz posiada własne serwisy internetowe. Jeżeli lubisz ciekawe projekty i chcesz zdobywać wiedze to ta praca jest dla Ciebie.

Oferujemy:
- stałe wynagrodzenie
- niezbędny sprzęt do pracy :)
- pracę w miłej atmosferze w młodym zespole
- bonusy za realizację celu
- zdobycie doświadczenia przy ciekawych projektach social media oraz internetowych dla takich klientów jak Abstrachuje.TV, Bank ING, Accor Hotels

Wymagane umiętności:
- HTML5 + CSS3
- JavaScript, jQuery
- Adobe Photoshop (umiejętność cięcia grafiki)
- RWD
- Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych i języka MySQL
- Podstawowa znajomość PHP, oraz wzorca projektowego MVC
- terminowość, skrupulatność oraz zangażowanie w realizowane projekty

Mile widziane:
- znajomość CMS Wordpress / woocommerce
- znajomość PrestaShop
- znajomość bootstrap
- znajomosć Symfony2

*Prosimy w CV najlepiej z opisem zrealizowanych projektów.

Prosimy o dopisanie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 r

Prezentacja firmy

Link me up to agencja interaktywna & social media, od 2010 roku z sukc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy