HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
WebmasterMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Tworzenie aplikacji z zachowaniem dbałości o jakość pisanego  kodu, w opraciu
    o poniższe technologie
  • Rozwój istniejących aplikacji
  • Tworzenie oraz rozbudowa stron internetowych
  • Praca w przyjaznym, 8 osobowym zespole programistów

Wymagania:

  • Dobra znajomość HTML5, CSS, PHP, LESS, Javascript lub jQuery, Bootstrap
  • Przynajmniej 1,5 roku doświadczenia zawodowego w programowaniu zaawansowanych serwisów internetowych
  • Zdolności interpersonalne
  • Nastawienie na  kreatywnego rozwiązywanie problemów
  • Chęć pracy w zespole

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagordzenie
  • Forma wspólpracy: umowa o prace lub B2B
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Nastawienie na długoterminową współpracę z zapewnieniem rozwoju
  • Rozwijające zadania

Zapraszamy do aplikacji oraz  rozmowy na temat stanowiska, a także innych projektów prowadzonych przez rekrutacyjmy zespół ICT.

Z poważaniem,
Consultant ICT, tel. +48 668 313 167, mail: dko@hrk.eu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.