Opis stanowiska pracy

Agencja Interaktywna z siedzibą w Radomiu poszukuje Webmastera, Front-Endowca.

Do zadań osoby na tym stanowisku będzie należało:

-projektowanie i wdrażanie stron, portali oraz sklepów www
-aktualizacje, migracje i rozbudowa serwisów www
-projektowanie, cięcie i wdrażanie szablonów stron www
-projektowanie grafiki na potrzeby web
-współpraca z back-end developerem

Oferujemy pracę na pełen etat w naszym biurze w Radomiu
Wynagrodzenie w postaci pensji podstawowej w okresie próbnym

+ dodatkowej prowizji od wykonanego projektu po pomyślnym zakończeniu okresu próbnego.

W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy zamieścić przykładowe realizacje stron.

Zapraszamy do aplikowania lub kontaktu.

Wymagania

-biegła znajomość css, html, xhtml i aktualnych technologii RWD
-umiejętność obsługi wybranego edytora grafiki (preferowany pakiet Adobe)
-umiejętność wdrażania responsywności serwisów www
-znajomość CMS Joomla i Wordpress będzie dodatkowym atutem
-doświadczenie w pracy nad średnimi i dużymi serwisami internetowymi będzie dodatkowy atutem

Prezentacja firmy

Firma Ajmer jest nowatorską agencją interaktywną z wieloletnim do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
od wykonanego terminowo projektu
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce