Webmaster ze znajomością CMS

Polish Business Club Sp. z o.o.

Siedlce, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Interesujesz się technologiami informatycznymi?
Zdarzyło Ci się stworzyć stronę internetową dla siebie lub znajomych?
Wiążesz z tym swoją przyszłość i chcesz nabywać doświadczenie od praktyków?

Nauczymy Cię wielu rzeczy, które będziesz mógł wykorzystać w przyszłości. Poznasz zasady tworzenia stron w popularnych systemach CMS, wejdziesz na wyższy poziom w posługiwaniu się CSS, HTML i PHP, pokażesz co potrafisz w programach graficznych, dowiesz się rzeczy ze świata IT, o których nie mówią w szkole.

Do Twoich obowiązków będzie należało:
- opieka nad stronami WWW i FB klientów,
- przygotowywanie elementów składowych stron internetowych w HTML, PHP, CSS,
- podstawowe prace graficzne.

Wymagania

Jeśli tylko:

- masz chęci do nauki i jesteś bystry,

- biegle obsługujesz komputer i programy graficzne,

- znasz podstawy HTML, PHP, CSS,

- umiesz funkcjonować w mediach społecznościowych,

- znasz podstawy PR’u i marketingu,

- znasz język angielski w stopniu (co najmniej) umożliwiającym zapoznanie się z dokumentacją techniczną,

- jesteś kreatywny, kontaktowy i wykazujesz inicjatywę,

wyślij nam swoje CV, a jeśli chcesz nam przekazać o sobie coś więcej także list motywacyjny.

Oferujemy:

- wsparcie i pomoc w zdobyciu doświadczenia zawodowego,

- dużą samodzielność w działaniu,

- elastyczne godziny pracy w biurze w centrum Siedlec,

- jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego,

- szkolenia tematyczne o wartości ponad 2 000 zł

Dodatkowo: bezcenne wskazówki i doświadczenie, które trudno znaleźć gdzie indziej.

Pamiętaj o dodaniu klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Prezentacja firmy

Polish Business Club to polska organizacja powołana do życia w 2013 roku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
12
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Grafika / Projektowanie, Praca IT - Sprzedaż, Praca IT - Bazy danych