Webmaster – z pakietem Adobe (Muse, Illustrator, Photoshop)

REED Engineering

okolice Warszawa, mazowieckie

Jesteśmy polskim oddziałem, wiodącej na rynku brytyjskim, firmy doradztwa personalnego REED, która prowadzi działania z zakresu profesjonalnej rekrutacji i selekcji od 1960 roku.

W Polsce prowadzimy specjalistyczne usługi rekrutacyjne w obszarze: Accountancy, Banking, Finance, IT & Telecoms, Property & Construction, Engineering, Sales & Marketing oraz HR.

Dla jednego z naszych klientów, dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa z branży lotniczej, poszukujemy doświadczonego informatyka w celu wsparcia zespołu w obsłudze firmowej strony internetowej i pomocy w sferze graficznej materiałów informacyjnych i marketingowych.

Zakres obowiązków:

  • rozbudowę i modyfikację istniejącej witryny
  • tworzenie nowych stron i interfejsów
  • tworzenie layoutów i landingów dla web aplikacji
  • przygotowywanie reklam do internetu (banery reklamowe itp.)
  • projektowanie i tworzenie newsletterów/mailingów.

Miejsce pracy: okolice Warszawa

Oczekiwania:

  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne kierunkowe
  • Doświadczenie w omawianym zakresie min. 2 lata
  • Znajomość pakietu Adobe: Illustrator, Photoshop, Muse
  • Wiedza z zakresu HTML5 /CSS / PHP
  • Znajomość technik związanych z modern web
  • mile widziana znajomość Wordpress
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferta:

  • Praca w interesującym środowsku inżynierskim w branży lotniczej
  • Możliwość rozwoju swoich kompetencji zawodowych i wdrażania nowych pomysłów w obszarze swojej specjalizacji
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV: Aplikuj

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.