Webmaster - Wrocław

Unity S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Do zakresu obowiązków osoby pracującej na tym stanowisku, należeć będzie realizacja aplikacji internetowych/intranetowych od strony front-endu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na cały etat we Wrocławiu,
  • możliwość rozwoju zawodowego – zapewniamy dostęp do najnowszych technologii i narzędzi
  • organizujemy szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne (przede wszystkim z tematyki technologii internetowych -  w tym e-commerce oraz pracy z klientami i zarządzania projektami,
  • pracę w doświadczonym, energicznym zespole, przy ciekawych projektach informatycznych,
  • pakiet sportowy i medyczny
  • atrakcyjne wynagrodzenie proporcjonalne do osiąganych wyników i zaangażowania.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość technologii front-endowych: HTML5/xHTML/CSS/Javascript

Mile widziane:

  • znajomość AJAX
  •  znajomość biblioteki jQuery
  • znajomość less lub sass
  • podstawowa znajomość PHP (OOP) lub Java
  • znajomość JSP, FTL
  • doświadczenie pracy z systemem kontroli wersji (SVN, GIT)

Prezentacja firmy

Zaczęło się w odległej galaktyce 15 lat temu. W roku, w którym to z hal ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Programowanie / Analizy