Opis stanowiska pracy

Hosting działający na polskim rynku od 8 lat i posiadający ok. 400 000 użytkowników szuka osoby do zdalnej współpracy na stanowisku informatyk / webmaster.

Opis stanowiska:

rozbudowywanie strony głównej
ulepszanie graficznej szaty panelu hostingowego
zarządzanie treścią na stronie głównej
komunikacja z użytkownikami za pomocą forum w sprawach związanych z hostingiem
współpraca z administratorem i programistą

mile widziane ale niekonieczne: znajomość systemu Linux

Wymagania:

bogate doświadczenie przy tworzeniu stron (proszę o podanie linków do swoich poprzednich prac)
znajomość PHP i/lub Pythona
znajomość XHTML,CSS
Javascript
bazy danych *sql
znajomość od strony klienta kilku hostingów i znajdywanie rozwiązań które mogłyby ułatwić obsługę naszego panelu/strony głównej/etc.
znajomość programów graficznych

Oferujemy:

praca zdalna
ciekawe wyzwania
atrakcyjne wynagrodzenie
miłą atmosferę

Prezentacja firmy

Hosting działający na polskim rynku od 8 lat posiadający ponad 40... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy