Webmaster, opiekun stron i aukcji internetowych

Altrak24

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Wrocławska firma z branży dziecięcej poszukuje osoby na stanowisko webmastera.

Wymagania

  • znajomość HTML
  • znajomość CSS
  • znajomość skryptu sklepu PrestaShop / obsługa panelu sklepu PrestaShop
  • umiejętność tworzenia szablonów aukcji
  • dobra znajmość programu Adobe Photoshop (edycja zdjęć)

Dodatkowe atuty:

  • znajomość PHP
  • znajomość JavaScript
  • znajomość MySQL

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie, w młodym zespole
  • stabilne warunki pracy
  • możliwość rozwoju
  • stałe godziny pracy w nowym biurze we Wrocławiu na ul. Liliowej 9
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Prezentacja firmy

Zajmujemy się dystrybucją artykułów dziecięcych już od lat. W roku 201... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Project Management, Praca Inne, Praca IT - Hardware / Information Systems